İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN ANLAMLI ORGANİZASYON

Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürlüğümüz anlamlı bir organizasyona imza atarak İlçemizde yaşayan engelli gencimizin polis olma hayalini gerçeğe dönüştürdü.

İlçe Emniyet Müdürü Şenol KURT, hayali olan polis üniformasını giymenin coşkusunu yaşayan Mehmet IŞIK ve ailesini önce makamında ağırladı ardından engelli gence makam koltuğunu devretti. Emniyet personelinin kendisine ‘müdürüm’ diye hitap ettiği Mehmet IŞIK’ın polis telsizinden verdiği talimatlar ise polislik mesleğine duyduğu sevginin ne kadar büyük olduğunu göstererek yüzlerde tebessüme sebep oldu.

Mehmet IŞIK’ın ailesi, İlçe Emniyet Müdürü Şenol KURT ve tüm ekibine taleplerini geri çevirmeyerek çocuklarının hayalini gerçekleştirdikleri, kendilerine bu mutluluğu ve gururu yaşattıkları için teşekkür etti.

Milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan duyarlılık ve özveri ile çalışan, kamu düzenini sağlamak için her türlü zorluğa göğüs gererek başarılı çalışmalar yapan emniyet mensuplarımızın Polis Haftasını kutluyoruz.